İzmir Psikolog Fiyatları

izmir psikolog fiyatlarıİzmir psikolog fiyatları  / izmir psikolog ücretleri Güzel şehrimizin genelinde farklılıklar gösterebilmektedir. Bireysel danışmanlık konuları  nispeten daha ekonomik fiyatlandırılmaktadır. Aile danışmanlığı , çift terapisi ve çocuk psikolojine yönelik seanslar ise daha çok danışanın katılımı gerçekleştiği için genel olarak biraz daha fazla olarak ücretlendirilir.

İzmir Psikolog fiyatları seans başına uygulanmakta ve seans başında yada sonunda alınmaktadır. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı aile danışma merkezleri ise bakanlığın öngördüğü tavan ve taban fiyat politikalarına uyma zorunluluğundadır.

İzmirde son dönemlerde sayılarında artış gösteren terapi  merkezleri ve aile danışma merkezlerinin sayısının fazlalığı psikolojik destek ihtiyacın da olan bireylerin artan rekabet ile birlikte bir nebzede olsa ekonomik olarak fayda etmektedir

İzmir Psikolog Fiyatları

Doğal olarak isim yapmış , psikologlar daha fazla ücret talep etmektedir, bu günümüzün ekonomik anlayışı ile örtüşen bir durumda olsa Empati Aile Danışma Merkezi olarak bizler her zaman uygun fiyat politikamızdan vazgeçmemekte kararlıyız.

Az evvel de belirttiğimiz üzere danışma konularına göre psikolog fiyatları farklılıklar göstermektedir. Bizi telefon ile arayarak  seans ücretlerimizi öğrenebilirsiniz. Telefonumuz mesai saatlerimiz içinde her zaman açıktır.

Ekonomik durumu biraz daha kısıtlı olan psikolojik destek ihtiyacı olan danışanlar izmir  devlet hastanesi / devlet hastanelerin de psikolog uzmanlara danışmayı tercih edebilmektedirler.

Her ne kadar devlet hastanelerinde psikolog desteği bulunsa da, devlet hastanelerin de yada üniversite hastanelerinde genel olarak evilik terapisi, aile danışmanlığı ,çift terapisi yada evlilik öncesi terapisi gibi konular istenildiği gibi ele alınamamaktadır.

Bu tip tedavi birimleri genel olarak bireysel ve aciliyet gerektiren durumlarda olan bireylerin tercih ettiği tedavi merkezleridir. İşimizin doğası gereği bireylerin kendisini daha rahat ve konforlu hissettiği , seans ve terapinin zamana yayılabildiği ortamlarda yapılan terapiler ve seanslar daha faydalı olmaktadır.

İzmir psikolog

Şölen ÇAMLI İNCE

Psikolog / Aile Danışmanı / Cinsel Terapist
psikolog izmir ebru güler

Ebru GENÇKIRLI GÜLER

Psikolog / Evlilik Danışmanı / EMDR Terapisti
İzmir Psikolog Tavsiye

Berna Türker

Psikolojik Danışman

İlgili Aramalar

  • izmir psikolog devlet hastanesi
  • devlet hastanelerinde psikolog
  • izmir psikolog ücretleri
  • izmir psikolog tavsiye
  • psikolog seans ücretleri
  • psikolog seans ücretleri 2017
  • izmirde psikolog arıyorum
  • devlet hastanesi psikolog ücretleri
  • izmir psikolog randevu
  • izmir psikolog

Randevu Formu